Darmowa dostawa od 249,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Roczek z Myszką Minnie

2022-02-14
Roczek z Myszką Minnie

Po pierwsze – zastawa 

Każdy uwielbia przyjęcia. Towarzyszy im specjalny nastrój radości oraz uśmiechy. Osoby, które przychodzą na urodziny z myślą o jubilatce życzą jej jak najlepiej, co tylko wpływa bardziej pozytywnie na ogólny nastrój towarzyszący temu dniu. Jednak po tym, jak goście wrócą do swoich domów, pozostaje jeszcze jedno ważne zadanie – sprzątanie po przyjęciu. Istnieje prosty sposób, żeby szybko poradzić sobie z zastawą urodzinową. Organizując przyjęcie z okazji pierwszych urodzin, można pozwolić sobie na więcej luzu niż w przypadku kolejnej rocznicy ślubu lub innej uroczystości osoby dorosłej. Dlatego warto to wykorzystać i postawić na papierową zastawę. Taka z Myszką Minnie, dostępna w naszym sklepie sprawdzi się doskonale. Zarówno talerze jak i kubki mają odpowiednią wielkość dopasowaną tak, że osoba dorosła również nie będzie miała problemu z korzystaniem z nich. Dodatkowo taka zastawa spełni rolę ozdoby na stole, co sprawi dodatkową radość dzieciom obecnym na przyjęciu. Dorosłym natomiast pozwoli znowu poczuć się jak w chwilach beztroski. Papierowa zastawa jest bardzo dobrym rozwiązaniem, jeżeli przyjęcie jest organizowane w domu, a na nim będzie dużo dzieci. Jest wtedy znacznie mniejsze ryzyko, że coś się potłucze i zrani kogoś z najmłodszych uczestników. Dodatkowo mnóstwo talerzy jest usuwana z kolejki do mycia naczyń, co również skraca czas wieczornych porządków. 

Kto nie lubi balonów?

Balony to największa atrakcja dla wszystkich. Zarówno tych najmłodszych, które dopiero uczą się chodzić po starsze dzieci, chętnie rzucających balonami po sali. Ozdoby wypełnione helem, które samoistnie wypływają do sufitu sprawiają szczególną radość i są głównym zajęciem. Dlatego na przyjęciu z motywem Myszki Minnie nie może zabraknąć kolorowych bohaterek, fruwających nad stołem. Można przywiązać duży balon na środku stołu, tworząc wokół niego ozdobną kompozycję. Mniejsze warto ulokować w rogach pokoju oraz przy napisie „Wszystkiego najlepszego”. W ten sposób, nawet niewielkim kosztem oraz nakładem pracy, można osiągnąć niesamowity efekt. Jako firma zajmujemy się również przygotowaniem gotowej dekoracji balonowej na przyjęcia. Wystarczy powiedzieć nam kilka słów na temat swojej wizji, a my zajmiemy się wszystkim. Przygotujemy gotowe zestawy balonów, połączymy je z tymi przedstawiającymi Myszkę Minnie i umieścimy w odpowiednich miejscach. Część warto zainstalować na wysokości rączek dzieci. Tak, aby sprawiały im radość i miały możliwość zabawy nimi. Pływające w powietrzu myszki również są dodatkowym elementem dekoracyjnym. Natomiast reszta powinna być umieszczona w taki sposób, aby najmłodsi nie mogli się do nich dostać. W ten sposób osiągamy pewną równowagę pomiędzy zaplanowanymi dekoracjami, a odrobiną chaosu wprowadzaną przez zabawę. 

Piękne dodatki – konfetti i girlandy 

Konfetti rozsypane delikatnie na stole lub tuba, która wybucha podczas śpiewania sto lat? Każde dziecko zachwyca się kolorowymi, błyszczącymi drobinkami, które są rozsypane wokół niego. Tuba z konfetti może być również dodatkową atrakcją, kiedy dziecko ogląda swój tort lub słucha jak rodzina składa mu najlepsze życzenia. Należy tutaj pamiętać o zachowaniu ostrożności oraz dopasowania tej zabawy do charakteru dziecka, a może okazać się, że niewielki dodatek znacząco podniesie poziom zadowolenia jubilata z przyjęcia. Girlanda może być zawieszona w wielu miejscach. Najczęściej wybierane jest okno, ale może być to również pusta, gładka ściana. Wtedy przy girlandzie warto ustawić ozdobne balony, organizując w ten sposób piękne tło do pamiątkowych zdjęć z rodziną. Girlanda pasująca do przyjęcia w stylu Myszki Minnie może być różowa, zawierać brokat i delikatnie połyskiwać w świetle. Dzięki temu zyskujemy piękny efekt zarówno na żywo jak i na zdjęciach. 

Zaproszenia 

Przyjęcie nie może odbyć się bez zaproszeń. Takie jest zazwyczaj przygotowywane przez starsze dzieci, jednak na roczek również warto o takie zadbać. Szczególnie, kiedy jedno z nich zostanie zachowane jako pamiątka. Zbieranie zaproszeń na urodziny dziecka jest doskonałym wehikułem wspomnień i pozwala, w rodzinnej atmosferze, przypomnieć sobie szczęśliwe chwile spędzone w gronie najbliższych osób. 

Takie zaproszenie również można dostać na stronie internetowej naszego sklepu. Gwarantujemy wysoką jakość produktów oraz szybką realizację zamówienia. Dzięki nam nawet przyjęcie organizowane na ostatnią chwilę może być bajeczne i niezapomniane. 

Roczek w towarzystwie Myszki Minnie to piękne przeżycie. Jubilatka może zachwycać się kolorami, światłami oraz bezpiecznie bawić się przy stole, bez obawy, że wyrządzi sobie krzywdę papierową zastawą. Połączenie bezpieczeństwa oraz pięknych ozdób ułożonych w odpowiedni sposób sprawią, że z każdego domu można zrobić bajkowe miejsce do zabawy dla najmłodszych. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 671 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-10
Wszystko ok, polecam
2024-04-01
Wszystko ok
pixel