Darmowa dostawa od 249,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Strażackie urodziny. Czego nie może zabraknąć podczas przyjęcia?

2023-01-10
Strażackie urodziny. Czego nie może zabraknąć podczas przyjęcia?

Chcesz urządzić przyjęcie w strażackim stylu? Zastanawiasz się, czego nie może na nim zabraknąć? Odpowiedź wydaje się prosta. Jednak okazuje się, że niekoniecznie tak musi być. Sprawdź, czego szukać w sklepie, żeby przyjęcie mogło być uznane za udane.

Nie ma strażaków bez pożaru — oryginalne dekoracje imprezowe

Z czym kojarzona jest przede wszystkim praca strażaka? Z gaszeniem niebezpiecznych pożarów lasów, domów i ośrodków publicznych. Codziennie zajmują się oni ratowaniem życia i uwalnianiem ludzi i zwierząt z niebezpiecznych sytuacji. Dlatego nie może zabraknąć również ognia, oczywiście sztucznego, na strażackiej imprezie!

Możesz go zorganizować na dwa sposoby. Pierwszy z nich — wybierz kurtynę dekoracyjną w ognistym kolorze. Rozwieś ją na ścianach i zadbaj o podświetlenie. Całość będzie wyglądała podobnie do pożaru.

Dodatkowo wybierz ogniste świeczki na tort. One nie tylko się palą, ale również swoim wyglądem przypominają prawdziwy pożar. Zachwycą każdego fana strażaków, który fascynuje się ognistymi dekoracjami.

Gdzie wóz strażacki? Nadlatuje balon w kształcie pojazdu!

Co jeszcze jest niezbędne podczas przyjęcia strażackiego? Oczywiście wóz! W nim znajdują się wszystkie elementy wyposażenia, które są niezbędne podczas akcji. W środku kryją się wąż na wodę oraz drabina, które umożliwiają strażakom wykonywanie swoich obowiązków.

 

Nie może go zabraknąć również podczas imprezy. Przecież bez niego nic nie można zrobić! Dlatego obserwuj, jak nadlatuje balon w kształcie pojazdu, wypełniony helem. Pamiętaj, że jeden wóz może nie poradzić sobie z dużym pożarem. Całkiem możliwe, że konieczne będzie przysłanie posiłków. Dlatego nie zatrzymuj się na jednym samochodzie. Wybierz ich zdecydowanie więcej.

Każdy strażak musi posiadać pełne wyposażenie — czapki i dodatki imprezowe

Strażak nie może wybrać się na akcję bez odpowiedniego stroju! Jest on niezbędny dla zachowania bezpieczeństwa i chroni go przed ogniem. Dlatego powinien być on również obecny podczas przyjęcia strażackiego.

Wybierz kostium w rozmiarze Twojego dziecka i zadbaj, żeby w tym wyjątkowym dniu wyróżniał się na tle znajomych. Przygotuj czapkę oraz specjalną kurtkę strażacką, które pomogą mu podczas gaszenia pożaru na torcie.

Nie zapominaj o innych uczestnikach przyjęcia. Dla nich powinny czekać czapeczki urodzinowe, które nawiązują do strażackich barw. W ten sposób każdy poczuje się wyjątkowo i będzie się świetnie bawić podczas przyjęcia.

 

 

Po akcji strażackiej bohaterowie są głodni. Zadbaj o dekoracje na stole imprezowym

Akcja strażacka wymaga ogromnego wysiłku. Każdy bohater jest po niej głodny i chce odpocząć. Dlatego zadbaj o posiłek dla swoich strażaków.

Na stole nie może być przecież nudno! Dlatego wszystko ustaw na talerzach nawiązujących do pożarów lub odważnych mężczyzn. Całość możesz udekorować pikerami w rozmaitych kształtach. Dużo lepiej smakują potrawy podane w wymyślny sposób.

Rozrywka jest potrzebna każdemu bohaterowi!

Podczas przyjęcia strażackiego nie zapomnij również o zapewnieniu rozrywki uczestnikom. W naszym sklepie znajdziesz piniaty nawiązujące do tego zawodu oraz liczne balony. Wszystkie te produkty możesz wykorzystać jako elementy gier i zabaw.

Postaw na takie, które będą nawiązywać do pożarów i wody. W ten sposób zachowasz pełną spójność tematyczną. Wszyscy gotowi na ratowanie świata, pomagając strażakom? Czas wybrać się na akcję!

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 753 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-04
Polecam:) szybka wysyłka, produkty zgodne z opisem
2024-06-17
Szybka wysyłka, wszystkie baloniki obecne Polecam
pixel