Darmowa dostawa od 249,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Urodziny w kosmicznym stylu

2022-02-03
Urodziny w kosmicznym stylu

Wszyscy na pokład

Statek kosmiczny odlatuje za kilka godzin. Wszystkie osoby z załogi muszą znaleźć się na pokładzie. Gdzie najważniejsza osoba?  Potrzebny jest kapitan, który poprowadzi całą misję do zwycięstwa oraz tchnie wiarę w powodzenie w swoich przyjaciół. Urodziny w kosmicznym stylu można urządzić na wiele sposobów. Jednak jest kilka elementów wspólnych, które zachwycą każdego przyszłego astronautę. Lampy, balony, girlandy czy strój członka załogi statku kosmicznego wyglądają wspaniale i wywołują zachwyt u dziecka. Dla każdego gościa również znajdzie się coś miłego. W końcu jest ważną osobą, bez której lot nie odbędzie się. Charakterystyczne czapeczki dla dowódców oraz ich rodziców, a do tego balony z helem. Wszyscy są gotowi na wyprawę.

Przygotowania do wyprawy 

Przyjęcie urodzinowe to kolejna przygoda dla dziecka. Przygotowuje się do niego przez długi czas i chce, żeby wszystko było doskonałe. Podobnie jak zawodowy astronauta przygotowuje się do startu, zbierając swoją załogę oraz cały niezbędny sprzęt, tak samo jubilat udaje się do sklepu ze swoimi rodzicami, żeby wybrać najlepsze dekoracje. Może również usiąść przed komputerem i skorzystać z naszego sklepu internetowego. W ten sposób wszystkie rzeczy widzi w jednym miejscu, bez potrzeby szukania w różnych sklepach. Warto zaopatrzyć się w papierową zastawę, w tym kubki i talerze. Dzięki temu podróżnicy po skończonej przygodzie będą mogli spokojnie odpocząć, nie przejmując się porządkami. Wystarczy jedynie, że wyrzuci wszystkie odpadki do kosza i zajmie się dalszą zabawą i snem po długim dniu.

Statek kosmiczny musi być odpowiednio udekorowany 

Na wielki start, zazwyczaj odbywa się widowiskowe wejście astronautów pośród wiwatów. Tutaj można puścić wodzę fantazji i zapewnić dziecku niezapomniane atrakcje. Girlandy gwiezdne, przypominające prawdziwe ciała niebieskie zawieszone nad krzesłem jubilata oraz specjalne serwetki mogą sprawić, że całe przyjęcie będzie przypominało podróż w nieznane. Balony z helem również doskonale pasują do klimatu takich urodzin. Zachowują się, jakby grawitacja ich nie dotyczyła. Dryfują w powietrzu, zaczepione na lince. Bez niej odpływają. Podobnie jak człowiek w kosmosie, jeżeli straci linę łączącą go ze statkiem. Dlatego trzeba zadbać, aby każdy balon miał swoją kotwicę, która utrzyma go w miejscu. Kilka zabiegów i ozdób powoduje, że pokój, w którym odbywają się urodziny zamienia się w statek kosmiczny, gotowy do odlotu z całą załogą, składającą się z podekscytowanych dzieci, na które czeka niezwykła przygoda. 

Zdmuchiwanie świeczek w prawdziwie kosmicznym stylu 

Na przyjęciu urodzinowym w stylu kosmicznym nie może zabraknąć planetarnego tortu! Samo ciasto nie musi być specjalnie przygotowane. Wystarczy, że będzie miało odpowiednie dodatki i ozdoby, które upodobnią go do najbardziej wspaniałego widoku kosmicznego. Dekoracja na tort w kształcie kosmosu, a pośród niej świeczka w kształcie statku kosmicznego. Dziecko, zdmuchując ją, będzie mogło wyobrazić sobie, że ratuje swoją załogę przed niebezpiecznymi obcymi, którzy chcą zniszczyć ich statek. 

Dokumentacja z podróży kosmicznej 

Żadna podróż nie może obyć się bez odpowiedniej dokumentacji w postaci wysokiej jakości zdjęć. Podobnie wygląda sytuacja z urodzinami przyszłego kosmonauty. Ozdoby do sesji urodzinowych, w kształtach gwiazd, planet oraz statków kosmicznych są ogromną atrakcją dla dzieci. Można zagospodarować jedną ścianę na fotobudkę. Wystarczy kilka balonów, ozdoby do robienia zdjęć, telefon komórkowy z samowyzwalaczem oraz odrobina wyobraźni, żeby stworzyć piękną pamiątkę. Oraz zająć najmłodszych i starszych na długie godziny. Dodatkowe dekoracje można umieścić przy stole, przy krześle jubilata oraz w różnych miejscach w domu. Można również ułożyć z balonów drogę od wejścia do mieszkania do pokoju, w którym będzie odbywało się przyjęcie. Już od wejścia gości wita specjalny klimat, który umożliwia wejście w gwiezdną przygodę. Warto poprosić kogoś o robienie zdjęć. W ten sposób można zyskać pełną relację fotograficzną z jednego z najważniejszych dni w roku. W przypadku problemów, pomożemy. Dobierzemy najlepsze dekoracje dla statku kosmicznego jubilata, ozdobimy go balonami odpornymi na grawitację oraz dodamy papierową zastawę, żeby porządki nie były większym wyzwaniem niż sama misja kosmiczna. Wprowadzone w świat magicznego kosmosu dziecko poczuje się jak w jednym z filmów, które uwielbia oglądać. Niezapomniane wspomnienia oraz dzień pełen wrażeń gwarantowane. Wystarczy jedynie kilka ozdób, które umożliwią przygotowanie pełnej aranżacji. 

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 671 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-29
Superowa obsługa! Polecammmmm!
2024-03-28
Bardzo miła obsługa, szybko i profesjonalnie wykonane zamówienie :)
pixel