Darmowa dostawa od 249,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Urodziny w stylu Psiego Patrolu

2023-03-16
Urodziny w stylu Psiego Patrolu

Psi Patrol stawia się do akcji! Wybierz, który z bohaterów tym razem uda się na przygodę. Uwzględniając umiejętności oraz dostępny sprzęt, możesz ocenić, kto najlepiej sprawdzi się przy pilnowaniu stołu, a kogo warto wysłać na witanie gości. Przygotuj urodziny w stylu Psiego Patrolu i wykorzystaj pełny potencjał takiej imprezy.

Zacznijmy od podstaw — jedzenie oraz przekąski

Na początku musimy ustalić jedną, ważną rzecz. Niezależnie od tego, jaki rodzaj imprezy szykujesz, jedzenie powinno być jego bazą. Po kilku godzinach zabawy wszyscy są głodni i myślą wyłącznie o chwili, kiedy będą mogli napełnić swoje brzuchy.

Postaw na przekąski, które będą nawiązywały do Psiego Patrolu. Doskonale sprawdzają się w tym przypadku ciastka w kształcie poszczególnych bohaterów. Nie musisz samodzielnie głowić się, w jaki sposób je wykonać. Możesz skorzystać tutaj z gotowych foremek.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz natomiast zastawę, na której możesz zbudować ozdoby na stole. Jeśli organizujesz przyjęcie urodzinowe dla dziecka, z pewnością zależy Ci na bezpieczeństwie wszystkich uczestników zabawy. Dlatego postaw na papierowe talerzyki oraz kubeczki, które umożliwią Ci zapanowanie nad chaosem. Nie ma tutaj ryzyka, że cokolwiek się potłucze i zrani bawiących się. Dodatkowo taka zastawa znacznie poprawia nastrój podczas zabawy i sprawia, że impreza jest w pełni spójna z jej tematem przewodnim.

Czy balony z Psiego Patrolu można wykorzystać podczas zabawy?

Gdy już jedzenie jest opanowane, czas na dekoracje. Oczywiście przyjęcie w stylu Psiego Patrolu nie może odbyć się bez balonów w kształcie głównych bohaterów. Towarzyszą one wszystkim uczestnikom zabawy i dbają, żeby każdy doskonale spędzał czas.

Wybierz kilka balonów z bohaterami, które najbardziej lubi Twoje dziecko. Na początku przyjęcia umieść je wszystkie w różnych częściach mieszkania lub domu. Jedno może pilnować stołu, inne drzwi, a kolejne wskazywać drogę do toalety.

Później możecie wykorzystać je podczas zabawy. Zadbaj, żeby balonów było tyle, ile dzieci. Gdy wszyscy już się zbiorą, urządź wielkie poszukiwania. Pochowaj bohaterów po domu i poproś uczestników zabawy, żeby znalazły ich wszystkich. W ten sposób każdy zyska kolejnego towarzysza na cały wieczór.

Inne gry z bohaterami Psiego Patrolu

Nie zapominaj, żeby ciekawie zorganizować czas dla wszystkich dzieci, które uczestniczą w zabawie. W związku z tym przygotuj maski z bohaterami Psiego Patrolu. Rozdaj je bawiącym się w odpowiednim czasie. Następnie możecie odegrać scenkę, w której poszukujecie tortu lub staracie się uwolnić pluszaka z opresji.Dzięki takim zabawom dzieci na pewno nie będą się nudziły i spędzą wyjątkowy czas. Zawsze miej przy sobie gładkie balony, którymi można rzucać oraz wykorzystać do rozmaitych zabaw. Na ten temat znajdziesz artykuł na naszym blogu. Sprawdź, jakie zabawy z balonami są najciekawsze dla Twoich dzieci i nie pozwól nudzie zdominować przyjęcia.

Czy przyjęcie było udane? Wszyscy dotarli na czas?

Wypróbujesz nasze propozycje? Sprawdzisz, czy sprawdzają się w przypadku Twojego dziecka?

Przekonaj się, że tematyczne imprezy są znacznie ciekawsze i sprawiają więcej radości niż klasyczne. Dlatego tak ważne jest, żeby wybrać taki motyw przewodni, który wpasuje się w gust Twojego dziecka. Przygotuj wyjątkowe przyjęcie niewielkim nakładem energii. Wystarczy, że zajrzysz do naszego sklepu internetowego i wybierzesz najciekawsze, według Ciebie, ozdoby. Resztę zostaw nam. Od wielu lat dbamy o to, żeby wszystkie urodzinowe przyjęcia kończyły się ogromnym sukcesem.

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 717 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-20
Wszystko super,polecam
2024-05-14
Zamówienie idealne
pixel